כתבות
לקרוע את הכביש: אוסף משחקי מירוצים
פורסם על ידי: ynetgames, January 30 2011


ראלי שלוקח אתכם למסלולים מסביב לעולם בהם תצטרכו לרסק מחסומים, מירוץ ססגוני עשיר בהאצת ניטרוקס, ומירוץ המוני בו תדרסו פרות - בכולם מכוניות משתדרגות, כיף ואקשן. משחקי מירוצים בחינם.

מאת: ניצן סדן

משחקי מירוצים הם כיף גדול, ולא כולם חייבים להיות סימולטור מדוייק המציג בריאליסטיות את הפניה השישית במסלול לה-מאן, או את התנהגותה הפיזיקלית של מכונית מירוץ בזמן בלימה בכביש רטוב.
מירוצי ארקייד הם כיפיים וממכרים לא פחות, ומעולים כדי לשרוף זמן בנסיעה ארוכה, ישיבה משעממת או סתם זמן פנוי. אז אם אתם כבר מול המחשב, למה שלא תשימו גז? צוות ynet games אסף עבורכם משחקי מירוץ כיפיים וחינמיים, למשחק חופשי מהדפדפן בלי הורדת קבצים.

אלופי הדריפט: להחליק בפניות, לשבור מחסומים

אוהבים מסלולי כביש ושטח, פעלולי נהיגה ומכוניות מהירות? הכירו את "אלופי הדריפט".המשחק לוקח אתכם למירוץ ראלי ברחבי העולם: מסלולי ג'ונגל, מסלולי קרח, מסלולי מדבר ומסלולי אספלט, ועמם לא מעט מכשולים בדרך - מחסומים, רמזורים, קונוסים, אנשי שלג, קליפות בננה, מקפצות ועוד.בכל מסלול יש מספר משימות שצריך לבצע תוך כדי מירוץ, כמו לדרוס ולרסק 50 אלמנטים שונים באותו המסלול, לסיים אותו בזמן מוגדר ומשימות מירוץ נוספות. תוכלו לחתוך דרך השטח, ולמצוא קיצורי דרך שיעזרו לכם לצמצם את הפער על מגוון מתחרים קשוחים, וגם למצוא עוד מטבעות באמצעותם תוכלו לשדרג את רכבכם.
את מכונית המירוץ תוכלו לשפר במגוון דרכים – היגוי, מהירות, תאוצה, משקל ועוד. לכל סעיף יש מספר רמות שיפור, ואם תנצחו במירוצים ותאספו מטבעות תוכלו להפוך את מכונית המירוץ שלכם מערסמוביל משופץ למפלצת מירוצים אמיתית. המשחק קל למדי אך ממכר וכיפי.

אקסטרים ראלי: ניטרו קשוח

במירוץ זה עליכם לעבור בין מסלולי כביש רבים ולנצח כדי להתקדם הלאה, לזכות בכסף ולשפר את מכוניתכם. כל המכוניות צבעוניות ומגניבות, והמסלולים נראים אמנם פשוטים אבל מצריכים תזמון מדוייק בכל פנייה כדי שתוכלו לצבור פער על מתחריכם.כדי לשפר את הסיכוי שלכם לנצח, תוכלו לרכוש תוספת NOS אשר תיתן לרכבכם תוספת מהירות עצומה לזמן קצר. לכל מכונית יש מהירות, האצה והתנהגות כביש שונה, אותן תצטרכו ללמוד היטב כדי לנצח במירוץ מאתגר זה.

אלוף המסלול: דרסת פרה? קבל כסף

זהו משחק מירוצים משעשע, בו עליכם להתחרות במגוון מסלולים ולצבור כסף כדי לרכוש מכוניות טובות ומהירות יותר. המירוצים הם על מסלולים פשוטים למדי, בהם יש כתמי שמן שיגרמו לכם להחליק ועוד כל מיני מכשולים - לצד דברים שאפשר לדרוס, כמו חיות משק, למשל.המשחק נפתח כשזקן ממושקף ומשונה נותן לכם כסף לקניית מכונית, וקבוצת המירוץ שלכם מוקמת. תוכלו להתחרות במירוצים רבים, ועם כל ניצחון - לקנות מכוניות טובות יותר באולם התצוגה ולשפר את הסיכוי שלכם לזכות בגביע.

כדי לשפר את המכונית תצטרכו כסף, אותו תרוויחו גם בלנצח מירוץ אחר מירוץ - וגם בדריסת פרות, ארנבות ושאר חפים מפשע שייקלעו לנתיב הנסיעה שלכם.

אוסף משחקי פקמן מטורפים
פורסם על ידי: ynetgames, December 26 2010

שלושה משחקים כיפיים וממכרים במיוחד - פקמן בלי קירות ועם "זמן קליע", פקמן משולב קסוניקס ופקמן הקלאסי והמקורי - בתוספת טיפים ומודיעין אויב

מאת: ניצן סדן

פקמן, המשחק הקלאסי המפורסם, חגג לא מזמן שלושים שנים. הכדור צהוב בעל התיאבון לעיגולים לבנים הפך ללהיט ולציון דרך בהיסטוריה של המשחקים. יצאו אינספור גירסאות שונות למשחק הפופולרי, ביניהן גירסה נשית (גברת פקמן), גירסה תלת ממדית ואף גירסה עם עלילה. 

צוות ynet games מביא לכם שני משחקי פקמן שלא הכרתם, שהם מהטובים, הכיפיים והממכרים ביותר שנעשו - ואת פקמן המקורי. כל זאת, ללא הורדת קבצים ובחינם. שחקו ותהנו! 

פקמן ללא גבולות

זו גירסה מטורפת במיוחד של המשחק, בה אין קירות. אתם מרחפים בחלל באמצעות העכבר, ורוחות רפאים מופיעות ממגוון סוגים מופיעות ורודפות אחריכם. עליכם לאכול עיגולים זהובים, ועיגולים כחולים זוהרים יאפשרו לכם לאכול את רודפיכם.

המשחק הולך ונהייה קשה, כשמצטרפות גם רוחות רפאים חזקות ומהירות יותר, וגם כאלו שנשארות במקום אחד, ותוקפות ורודפות כאשר נוגעים בהן. אם מוקשי-רפאים, עשרות רוחות בכל רגע במשחק ועיגולי זהב מעופפים נשמע קשה מדי עבורכם, תשמחו לשמוע שכמו במשחקי פעולה רבים, יש ב- ScamperGhost גם מצב בו אויביכם ינועו לאט יותר - "זמן קליע", אשר נטען ככל אוכלים יותר עיגולים. 

תפנו לכם זמן, המשחק הזה הולך לתפוס אתכם.  


שתי קלאסיקות במכה

משחק זה מציג שילוב של פקמן עם קסוניקס - עוד משחק קלאסי, בו עליכם למלא שטחים מבלי שיגעו בכם אויבים. אז לא, לא מדובר בקוניקס בו הגיבור הוא פקמן, אלא בשילוב מלא: יופיעו דובדבנים, בננות ושאר בונוסים המוכרים לחובבי פקמן, ואלו יאיצו את מהירותכם או יורידו את זו של רוחות הרפאים שרודפות אחריכם.

 

גם כאן, יש מגוון סוגים של אויבים, ובהם כאלו שירדפו אחריכם גם מחוץ לשטח שצריך למלא וכאלו שיבנו מחדש שטחים שפירקתם. המשחק מצריך גם זריזות וגם טקטיקה, והוא כיפי ומאתגר.  


 פקמן המקורי: ראשיתה של האגדה

שיחקתם בפקמן בלי גבולות ובפקמן בו הגבולות (הקירות) יעזרו לכם לנצח? הגיע הזמן להחזיר עטרה לישנה, ולשחק בפקמן המקורי. כדור צהוב שאוכל נקודות לבנות, רוחות רפאים בשם אינקי, פינקי, בלינקי וקלייד - פירות ועיגולי כוח.

 

את פקמן אין מי שלא מכיר, אז ניתן לכם קצת מודיעין אויב וטיפים: 

קלייד (כתום) לא מחפש את פקמן. הוא סתם מסתובב במבוך אפשר לעבור בסמוך לו מבלי להיפגע, הוא בגדר מכשול נע.

לעומתו, אינקי (תכלת) רק מגיע קרוב לפקמן מבלי לרדוף אחריו. בלינקי (אדום) רודף אחרי פקמן תוך התחקות אחר צעדיו, ללא מארבים ותחכום - ואילו פינקי (ורוד) הוא המסוכן שבחבורה, אורב לפקמן ומנסה לאגף אותו, או להגיע אליו מכיוון לא צפוי 

בנוסף, רוחות הרפאים מתקדמות לאט יותר כשאוכלים את הבננות, ופקמן עצמו נע מהר יותר באיזורים בהם כבר אכלתם את הנקודות. בנוסף, כל עשרת אלפים נקודות יזכו אתכם בפסילה נוספת.פיזיקה להמונים
פורסם על ידי: ynetgames, August 23 2010


חושבים שמשחקי פנאי פשוטים הם קלים ומשעממים? נסו את משחקי הפיזיקה של ynet games, ותראו איך המוח מתחיל להזיע. שלושה משחקים כיפיים וממכרים במיוחד, בחינם וללא צורך בהורדה.


מאת: ניצן סדן

 

אין כמו משחקי פנאי כדאי להעביר רגעים פנויים ביום - אבל רבים מהם פשוטים מדי, משעממים וחוזרים על עצמם. אך ישנם משחקים פשוטים שמהווים חתיכת אתגר, ויגרמו לכל מוח ממוצע להזיע: משחקי פיזיקה. במשחקים אלו עליכם להניע צורות בתנאים מסוימים, כאשר התנועה של האלמנטים במשחק היא בהתאם לחוקי הפיזיקה - תנע, משיכה, חיכוך ועוד - ולפתור "חידות פיזיקליות". צוות ynet games אסף עבורכם מספר משחקי פיזיקה מעולים - ללא צורך בהורדה -  ובחינם.

 

Blosics 2: פיצוץ של ריאקציה

להעיף קופסאות מעל למשטחים נשמע כמו עבודה למישהו בעל מלגזה, אבל קשה לתאר כמה זה כיף כשמדובר בקופסאות קטנות אשר עפות, טסות, מתפזרות ומתפרקות בהתאם לחוקי הפיזיקה - ולכדורים שפוגעים בהם ממש במהירות 

ישנו מרחב כתום בו אתם מכוונים ו"מותחים" את הכדור שלכם (גוררים באמצעות העכבר), ולצידו ערימות קופאות בכל מיני סוגים וצורות - כולל צורות בהן אסור לפגוע, ועוד. חשבו טוב טוב את זווית הפגיעה, ו"נקו" שלב אחרי שלב במשחק פשוט מאוד - אבל כיפי וממכר לחלוטין.

 

Colliderix: חידות עם כוח משיכה

זהו עוד משחק פיזיקה, בו יהיה עליכם להעלים (בלחיצת עכבר) מחיצות ומשטחים כדי להפגיש צורות בעלות צבע זהה - בעודן נופלות ומתגלגלות במרחב. 

נשמע פשוט? זה לא. יהיה עליכם לתכנן ולבדוק איזו צורה נופלת לאן, ולתזמן בדיוק את הנקודה בה העלמתם מחיצה או משטח. יכול להיות שתצטרכו לחזור על אותו שלב פעם אחר פעם לפני שתצליחו לסיים אותו ולעבור הלאה.

 

Crush The Castel 2: בליסטרות זה אחלה.

ולקינוח, הבאנו לכם משחק בו עליכם לכוון בליסטרה ענקית אל עבר בתים וטירות - ולהשמיד אותם. למשחק זה יש עלילה המתארת מסע כיבושים של מלך, אשר מנסה להשתלט על אי המוחזק בידי אויב. עם הזמן תקבלו תחמושת טובה יותר, כנגד טירות חזקות יותר.גם כאן, זה מורכב יותר ממה שנראה: עליכם לקבוע את מהירות ההנפה של הבליסטרה, את משקל הקליע, ולקבוע בעצמכם מתי בדיוק ישוגר. השליטה אמנם פשוטה - אך זהו משחק קשה ומאתגר מאוד וכייפי. צפו לשעות של הפצצת טירות ממכרת.
ברק אובמה נגד העולם
פורסם על ידי: ynetgames, August 9 2010

הוא נלחם בחייזרים להצלת הפנדה האחרונה, נמלט ממלכודות קטלניות של רוצח פסיכופט, ונעזר במאסטר יודה כדי לברוח מהכלא השמור ביותר - קבלו שלושה קווסטים קורעים מצחוק בכיכובו של הנשיא הכי קשוח בעולם.

מאת: ניצן סדן, ynet

הנשיא ברק אובמה, מנהיג העולם החופשי, הוא אדם עסוק מאוד. כשהוא לא נוזף בנתניהו או נאבק ביריביו הרפובליקנים בארצות הברית, הוא נקרא מדי פעם, להגנת המין האנושי מפני זומבים, מפלצות, חייזרים ועוד. אובמה הפך לגיבורם של לא מעט משחקוני פנאי ומשחקי רשת למיניהם, רובם משחקי יריות פשוטים שקצת חוזרים על עצמם.

למשחקים שכאלה יש אורך חיים מוגבל. ולכן צוות ynet games מביא לפניכם אוסף של קווסטים בהם מככב אובמה – כולם כיפיים וממכרים, פשוטים וקורעים מצחוק – ובחינם. אפילו לא תצטרכו להוריד שום קובץ, אלא פשוט לשחק מהדפדפן.

 אובמה נגד "המסור"

ג'יגסו, הרוצח הפסיכופט מסדרת סרטי "המסור" בחר לו את הקורבן הבא שלו. והפעם, הוא מכוון גבוה: בתוך מלכודותיו האכזריות הושמו מישל אובמה ובנותיה, ואבי המשפחה – מנהיג העולם החופשי – צריך להתמודד עימו לפני שיהפכו יקיריו למודעות-אבל.

ג'יגסו אוהב לשחק במשחקים חולניים, בהם צריכים קורבנותיו להימלט ממלכודת אחר מלכודת, תוך פגיעה בגופם-שלהם. גם כבוד הנשיא יידרש לכך.


המשחק בנוי כקווסט קלאסי, בו תצטרכו לחפש חפצים ולהתשמש בהם בדרכים יצירתיות, למצוא קודים סודיים, ואף לקרוא מכתבים שהשאיר אחריו הנשיא בוש. השליטה היא באמצעות העכבר, והמשחק כיפי, מאתגר ומשעשע. מזכיר קווסטים של תחילת שנות התשעים, כמו "יומו של הטנטקל" ודומיו.

אובמה נגד הנוסע השמיני

חייזרים חטפו, בחוצפתם, את שלושת דובי הפנדה האחרונים. גם הפעם נקרא נשיא ארצות הברית לדגל, והוא פוצח בחקירה יסודית שתיקח אותו אל מקומות רבים ברחבי העולם – ואף אל החלל החיצון.


בקרו במפקדת ארגון "גברים בשחור", האמון על לחימה בחייזרים, גלו מה הקשר של טום קרוז למקרה החטיפה, וקבלו עזרה משני חייזרים מוכשרים בתחפושת – ליונל מסי ורפאל נדאל.

גם משחק זה בנוי כקווסט קלאסי, והוא קשה ומאתגר.

אובמה והבריחה מגוואטאנמו

ג'ורג' בוש הצליח ללכוד את הנשיא אובמה, ולנעול אותו במעמקי כלא גוואטנאמו הידוע לשמצה.

בעוד הנשיא הנבחר נרקב לו בתא מאובטח במיוחד, השיג לו בוש מסיכת אובמה, ובכוונתו להמשיך לשלוט בעולם החופשי בסגנונו הייחודי.


עליכם לעזור לאובמה לברוח מן הכלא, תוך שימוש בכלים וחפצים – ובעזרתם של עוד גיבורי תרבות אמריקאיים הכלואים במקום, כמו רמבו, קפטן ג'ק ספארו, מאסטר יודה ועוד.אוסף משחקי פעולה
פורסם על ידי: ynetgames, April 14 2010

סייבורג מטורף, טנקים מתפוצצים, פצועים מדממים, נינג'ה קטלנית וכלי נשק מתוחכמים. כל אלה מחכים לכם בפנים. סדרת המשחקים הבאה מצריכה יכולות הקלקה של קצרנית בבית משפט ועצבים של פקיד בלשכת האבטלה בזמן משבר כלכלי. אז תדליקו את הרמקולים, תביאו בקבוק של מים, משהו לאכול ואקשן.

 1. במשחק סייבורג בטירוף תכנסו אל תוך ראשה של מכונת המלחמה המושלמת שקמה על יוצריה. הציוד הקטלני כבר שם. את הטירוף אתם תצטרכו להביא מהבית. למי שלא בטוח כמה מטורף הוא יכול להיות, מומלץ בחום להגביר את הווליום. המוזיקה כבר תעשה את העבודה.

  הנשק הראשוני שלכם יהיה זוג צבתות מתכת ענקיות שבעזרתן תחנקו את החיילים שינסו לחסל אתכם. כל חיסול יוסיף לכם כסף איתו תוכלו לשדרג את הסייבורג. אל תדאגו המשחק כבר ישדרג את האוייבים שלכם שיהפכו לקטלניים יותר וימותו לאט יותר.

 

 1. אם במשחק הקודם המטרה הייתה רק להשתולל אז המשימה במשחק כוחות השריון היא לשרוד. וכדי לשרוד תצטרכו לעשות שני דברים. הראשון, לפוצץ כמה שיותר משורייני אוייב. השני, והיותר מהנה, הוא להפוך את הג'יפ הקטן שקיבלתם בתחילת המשחק לטנק כבד ומשוריין.  שני הדברים קשורים אחד בשני, ככל שתהרגו יותר תקבלו יותר כסף כדי לשפר את טנק שלכם, וככל שהטנק שלכם יהיה משופר יותר תהרגו יותר ואז תקנו יותר.

  כדאי לשים לב לריאליזם של המשחק, בכל פעם שתירו הטנק יספוג את הרתע ויזוז לאחור, מה שהופך את המשחק למציאותי ביותר. גם העובדה, שבמשך שעות אתם טובחים באלפי טנקים של האוייב וכל זה כשיש לכם רק טנק אחד, תורמת לתחושת המציאות. כן, בטח. בכל מקרה המשחק ממכר, אנחנו נעצרנו רק אחרי 4320 טנקים מפוצצים, 214 התקפות אוייב,  עשרות שעות עבודה מבוזבזות ובוס אחד כועס, מאוד כועס.
 2. אחרי שפינקנו את חובבי השריון ניתן כבוד גם לאלו שאוהבים ללכת ברגל, או בעצם לרוץ. הצילו את הנפגעים מתנהל בשדה הקרב בו מוטלים הפצועים כשהם מדממים. כל שעליכם לעשות הוא לאסוף אותם לאוהל הפצועים,  נשמע פשוט, לא?

  חילוץ תחת אש כבדה יהיה תיאור מדוייק למה שהולך לעבור עליכם. האוייב מפציץ את שדה הקרב באופן רצוף מה שמקשה על החילוץ. הפיצוצים מרטיטים את המסך והתחושה היא שהרסיסים ממש שורקים ליד האוזן. בהמשך תמצאו כלי נשק נוספים ואויבים חדשים ועוד מלא הפתעות, שאנחנו לא נהרוס לכם כמובן. 3. אם אתם חובבי נשק קר וקרב מגע, אז המשחק מלחמת הנינג'ות תפור עליכם. אנחנו, בכל מקרה, הסתובבנו במשרד במשך שעה והנפנו ידיים ורגליים בתנועות קרטה מסורבלות.

  אתם משחקים בדמות של הנינג'ה הצנועה שאמורה להציל את הכפריים מהצבא המרושע של הקיסר,  או מי שזה לא יהיה, כשאתם מצוידיים בחרב הנינג'ה שלכם. אתם יכולים גם להיעזר בכוכבי נינג'ה (זוכרים את שינובי?) ועוד כלי נשק שתאספו בהמשך.

  במהלך המשחק הנינג'ה שלכם תלמד מהלכים חדשים. לאחר מספר שלבים היא  תהפוך למכונת הרג קטלנית, כל מה שתצטרכו לעשות הוא "לדפוק" על המקשים כמה שיותר מהר וכמה שיותר חזק, החזק לא באמת יעזור אבל זה כיף. המוסיקה המרגיעה של המשחק, שמשתלבת מצויין עם צלילי הנפת החרב והבעיטות, רק עוזרת לכם להיכנס לשלווה קוסמית כשאתם מחסלים בקור רוח את כוחות האוייב.

  למי שמחפש כבוד ותהילה מומלץ להמתין שנייה בכל פעם שמשחררים כפריים מהשבי, הם קדים לכבודכם כאות תודה כמיטב המסורת היפנית. למי שמחפש אקשן פרוע אל תנסו להרוג את השבויים, זה לא מצליח. בדקנו.

 

 1. לסיום נציג לכם את המשחק כלי-נשק קטלניים, שיפנה לסקרנות ויכולת האילתור שלכם.
  המשחק מציע כלי נשק מגוונים הניתנים לרכישה תוך כדי המשחק. תמצאו פה טילים מונחים (אין על טילים מונחים), פצצות מגנטיות, פצצות בומרנג ועוד הפתעות שיגרמו לכם להתקדם במשחק ולחשוף עוד נשק ועוד נשק, אבל אין על טילים מונחים. האתגר הוא למצוא את כלי הנשק המתאימים לכל מסך, כשמותר לכם להצטייד רק בשלושה מתוך המאגר, ההולך וגדל, שלכם.

  סיפור הרקע הוא שאתם עובדים בחברה שאמורה לנקות כוכב כלשהו מחייזרים כלשהם, לא באמת חשוב אבל שתדעו. הבונוס של המשחק הוא שהחייזרים תוקפים מתוך חורים שחורים שנפערים על המסך.


אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
אודות האתר
RSS
ynet בסלולר
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
יחסים
קהילות
אנציקלופדיה
ynetnews
ירוק
לאשה
כלכליסט
בלייזר
Go
מנטה
פנאי פלוס
mynet
כלים ושירותים
קניות
הזמן חופשה
winwin
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
מפות
לימודים
קטגוריות
הרפתקאות
אסטרטגיה
ניהול זמן
fun
מרוצים
ספורט
פעולה
קלפים
לוח
חשיבה
באבלס
רטרו
קישורים
ynet משחקים
משחקים
קפה משחקים
netex משחקים
משחקים להורדה
משחקים לילדים
Powered By :
נט גיימס